29 Martie 2024, 16:23:18 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: Întrebare  (Citit de 5288 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Vedetot Ion
Incepător
*

Popularitate: 2
Mesaje: 22



Vezi Profilul Adresa de email
« : 29 Ianuarie 2014, 21:04:43 »

Domnule administrator, mie mi-ați luat dreptul de a comunica, pe motiv că mi-ați șters mai multe comentarii. Sunt de acord. Dar ce se întâmplă cu celălalt - Mihai Arin căruia i-ați șters acelați număr de comentarii. El are un regim special? Citatepedia este pentru unul mumă și pentru altul ciumă?
Memorat
Vedetot Ion
Incepător
*

Popularitate: 2
Mesaje: 22



Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #1 : 29 Ianuarie 2014, 21:11:44 »

Domnule webmaster, comentariul lui Mihai Arin mi se adresează mie, numele meu nu figurează pe acea pagină. Protestez, nu vreau să mi se „pronunțe” numele fără ca eu să pot răspunde. Ori îl ștergeți, ori îmi dați dreptul la replică!
Memorat
Lucian Velea
Administrator
Senior
*****

Popularitate: 51
Mesaje: 460



Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #2 : 29 Ianuarie 2014, 21:30:14 »

Numărul de comentarii eliminate se calculează pe mai multe perioade de timp, nu doar pentru ziua de azi. Este posibil ca în cazul dv să se fi atins una dintre ele. Oricum, la câte comentarii am eliminat, toţi cei impkicaţi în cearta de azi trebuie să fie foarte aproape de suspendare.

Referitor la prima chestiune, în principiu vă dau dreptate, deşi nu îmi e clar la ce vă referiţi. Probabil tocmai făceam "curăţenie". Dacă mi-a scăpat ceva, puteţi trimite o semnalare.
Memorat
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
 
Schimbă forumul: