29 Martie 2024, 17:41:24 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: Ameninţare  (Citit de 5202 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Iulia Mirancea
Incepător
*

Popularitate: -2
Mesaje: 6


Vezi Profilul
« : 12 Martie 2016, 22:48:06 »

Domnule Lucian Velea

Aţi mai pomenit aşa-ceva? Colaboratorii acestui site sunt absolut descoperiţi în faţa unui om care, se pare, este pericol public? Iată ce am primit de la domnul Girel Barbu:

Răspuns: (Nici un subiect)
« Trimis către: Iulia Mirancea : Astăzi la 20:46:44 »
   Răspunde folosind un citatCitat RăspundeRăspunde Şterge acest mesajElimină
Stimată doamnă vă cer permisiunea la un drept la replică la comentariile domniei voastre de pe sait.
Dar vă rog gîndiți-vă bine, să nu regretați pe urmă. Dacă nu vă retrageți cele două comentarii execrabile, vă jur, n-am făcut-o  niciodată cu nimeni pînă acum, vă fac de vă înghițiți limba.
Multă sănătate!

Vă rog frumos să analizaţi situaţia şi să reflectaţi cu seriozitate dacă această persoană orbită de ură, mai poate rămâne pe siteul dumneavoastră, sau trebuie să plecăm noi, ceilalţi comentatori din faţa lui!   
Memorat
Lucian Velea
Administrator
Senior
*****

Popularitate: 51
Mesaje: 460



Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #1 : 13 Martie 2016, 00:45:08 »

În primul rând, "cele două comentarii execrabile" nu respectau regulamentul. Cum aţi spus că doreaţi de mai mult timp să eliminaţi catrenul, am eliminat toată pagina.

Întrucât "ameninţarea" vine ca o reacţie la aceste comentarii şi lasă loc de interpretare ("vă fac de vă înghițiți limba" înseamnă "voi face să nu mai vreţi să spuneţi nimic"), nu voi lua o măsură. Totuşi, îl avertizez public pe domnul Girel Barbu că dacă se repetă, va primi interdicţie de a scrie folosind facilităţile forumului.

Orice utilizator poate bloca mesajele personale de la orice alt utilizator foarte uşor:
- click pe "Profil" (sus)
- click pe "Opţiuni pentru Mesaje Personale" (în stânga)
- restul instrucţiunilor sunt pe pagina care apare
Prin urmare, utilizatorii nu sunt "absolut descoperiţi".

În rest, vă rog pe amândoi să nu vă manifestaţi răfuielile personale pe un site public.
Memorat
Girel Barbu
Junior
**

Popularitate: 4
Mesaje: 70



Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #2 : 14 Martie 2016, 20:53:39 »

Totul este o înscenare nereușită. Vreau să văd și eu unde și cînd a fost scrisă această amenințare...
Memorat
Lucian Velea
Administrator
Senior
*****

Popularitate: 51
Mesaje: 460



Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #3 : 15 Martie 2016, 17:26:39 »

Domnule Girel Barbu,

Deja cred că s-a obişnuit toată lumea: când ajungeţi într-o situaţie care nu vă convine, este o "înscenare".

Mesajul este în baza de date (chiar dacă l-aţi şters). Şi a fost trimis din contul dumneavoastră.
Memorat
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
 
Schimbă forumul: