10 Decembrie 2022, 00:03:40 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: PROPUNERE  (Citit de 354 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Veta M.Arin
Incepător
*

Popularitate: 2

Vezi Profilul Adresa de email
« : 01 Noiembrie 2022, 12:56:07 »

Bună ziua!
Domnule Webmaster!
Umblaţi la sistemul pe care l-aţi creat, că aţi ajuns să fiţi controlat de acesta. Nu mai permiteţi să se scrie comentarii decît de utilizatorii autentificaţi. În felul acesta, atît Dv., cît şi noi utilizatorii putem afla dacă nu cine sunt cei rău intenţionaţi măcar le putem adresa mesaje personale. Le putem afla adresa de e-mail şi-i putem deconspira deoarece sunt sigură că după aceste adrese şi-au făcut conturi şi pe alte reţele de socializare. Oricum interzicînd adăugarea de comentarii de oricine, încălcînd flagrant Regulamentul şi bunul simţ, rezultatul va aduce o îmbunătăţire a site-ului, extrem de deteriorat în ultimile zile... Citatepedia a scăzut enorm în simpatia utilizatorilor. Observaţi cîte personalităţi se retrag continuu de pe această platformă, fostă cîndva în fruntea reţelelor de socializare.
Vă mulţumesc pentru atenţie!
Memorat
Girel Barbu
Junior
**

Popularitate: 4

Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #1 : 01 Noiembrie 2022, 13:35:46 »

Domnule Velea,
Cum e posibil să permiteţi texte ca cele scrise de acest ipochimen ionel dunăreanu sub denumirea de poezie? Am înnebunit cu toţii? Astea sunt poezii domnule Velea? Chiar nu vedeţi că individul cu şleapca lui vă compromite? Profită nenorocitul de suferinţa Dv. şi-şi face de cap pretinzînd că apără valorile române? Cum le apără murdărind ideea de poezie, ideea de literatură? Pentru numele lui Dumnezeu, blocaţi acele telefoane, calculatoare, sau ce-or fi ele, de unde se adaugă asemenea PORCĂRII. Eu mi-am retras textele de pe Citatepedia, dar rămîn un simpatizant al acestei platforme.
Salvaţi prestigiul Citatepediei, nu-l lăsaţi pradă unor habarnişti distrugători de cultură şi de românism!
Memorat
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  

Schimbă forumul: