19 Martie 2024, 06:51:38 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: Prison Break  (Citit de 27724 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
scofieldutza
Incepător
*

Popularitate: 4
Mesaje: 36



Vezi Profilul
« : 04 Ianuarie 2009, 16:09:39 »

Ce părere aveţi de serial, care este sezonul preferat, care sunt actorii favoriţi, ce v-ar place să se întâmple în următoarele episoade ?

Personal, cred că este unul dintre cele mai bune seriale de moment ( printre Heroes, House, Supernatural şi altele ). Cu toate acestea, nu prea m-au încântat ultimele 2 sezoane - au părut ca şi când scenariştii ar trage de timp pentru a scoate cât mai multe episoade.. Sezoanele 1 şi 2 sunt favoritele mele.

Actorii mei preferaţi sunt Wentworth Miller, bineînţeles  yahoo_tongue, William Fichtner (Alex), dar şi Amaury Nolasco (Sucre), şi Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi). Şi Robert Knepper (T-Bag) este unul din actorii mei favoriţi din acest serial.  Ai voştri care sunt ? 
Memorat

"Oamenii sunt răi, mincinoşi şi lacomi. Nu respectă nimic şi nu se gândesc decât să-şi cultive propriile vicii, chiar dacă ar fi să vină după ei potopul." (Camil Petrescu)
Andrei29
Incepător
*

Popularitate: 0
Mesaje: 1


Lacatus


Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #1 : 13 Februarie 2017, 15:18:58 »

Apare cat de curand (2017) Prison Break Sequel: http://www.imdb.com/title/tt4928092/
Abia astept!
Memorat

Experienta si dedicare in orice fac!
Sylver Cheetah 53
Incepător
*

Popularitate: 0
Mesaje: 21


Last Man Standing

225576104 sylvercheetah53@hotmail.com sylvercheetah53 sylvercheetah53
Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #2 : 12 Iunie 2017, 18:38:02 »

Nu-mi place acest serial.
Memorat

Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
 
Schimbă forumul: