29 Martie 2024, 02:55:19 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: The Dark Knight  (Citit de 6871 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
scofieldutza
Incepător
*

Popularitate: 4
Mesaje: 36



Vezi Profilul
« : 07 Februarie 2009, 00:54:49 »

Un film ce nu cred că are nevoie de multe introduceri, dat fiind faptul că a avut parte de atâta publicitate, peste hotare dar şi la noi în ţară.

Personal, nu avusesem o părere prea bună la început, de aceea nici nu l-am văzut chiar după apariţie, în toată acea euforie iscată. Am dat peste el însă zilele trecute, şi nu am regretat.

Pe lângă efectele speciale şi tot ceea ce mai înseamnă un film cu super-eroi, The Dark Knight vine cu o distribuţie extraordinară. Jokerul (Heath ledger) m-a impresionat cel mai mult, dar şi Batman (Christian Bale), sau Harvey Dent (Aaron Eckhart).

Dintre voi, aţi văzut acest film ? V-a plăcut ?
Memorat

"Oamenii sunt răi, mincinoşi şi lacomi. Nu respectă nimic şi nu se gândesc decât să-şi cultive propriile vicii, chiar dacă ar fi să vină după ei potopul." (Camil Petrescu)
scofieldutza
Incepător
*

Popularitate: 4
Mesaje: 36



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : 07 Februarie 2009, 00:56:58 »

Poze găsiţi aici :

"The Dark Knight" "The Dark Knight" "The Dark Knight" "The Dark Knight" "The Dark Knight"
« Ultima modificare: 07 Februarie 2009, 12:23:35 de către Lucian Velea » Memorat

"Oamenii sunt răi, mincinoşi şi lacomi. Nu respectă nimic şi nu se gândesc decât să-şi cultive propriile vicii, chiar dacă ar fi să vină după ei potopul." (Camil Petrescu)
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
 
Schimbă forumul: