19 Martie 2024, 09:23:59 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: Arta conversatiei de Ileana Vulpescu  (Citit de 18545 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
lostjohn
Vizitator
« : 05 Noiembrie 2009, 00:56:46 »

Buna, de curand m-am apucat de un roman foarte interesant si anume arta conversatiei. Peste cateva zile il voi termina si as dori sa discutam aici despre acest roman.
Memorat
afef
Vizitator


Adresa de email
« Răspunde #1 : 21 Aprilie 2010, 11:25:42 »

 yahoo_flower  ciao, sper ca ai reusit sa termini" Arta conversatiei" Eu am citit romanul cred de 20 de ori, face parte din viata mea ca si un talisman, de cand am cumparato 1999 nu m-am despartit de ea nici o zi, Este extraordinara. yahoo_clap Pacat ca nu am ocazia sa mai citesc si alte romane ce a scris.Cand o sa ma intorc in Romania o sa incerc sa le caut.Dany.
Memorat
Laurentiu
Vizitator


Adresa de email
« Răspunde #2 : 24 Aprilie 2010, 12:51:40 »

yahoo_flower  ciao, sper ca ai reusit sa termini" Arta conversatiei" Eu am citit romanul cred de 20 de ori, face parte din viata mea ca si un talisman, de cand am cumparato 1999 nu m-am despartit de ea nici o zi, Este extraordinara. yahoo_clap Pacat ca nu am ocazia sa mai citesc si alte romane ce a scris.Cand o sa ma intorc in Romania o sa incerc sa le caut.Dany.

Am incercat sa citesc mai demult acest roman. Am avut strania senzatie ca intru in mintea unei tipe ce sta la taclale cu niste prietene. Sunt unsprezece ani din 1999 si atatea carti pe lume..
Memorat
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
 
Schimbă forumul: