29 Martie 2024, 15:22:22 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: Trucuri magice pentru incepatori  (Citit de 5082 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
mariusfanea
Incepător
*

Popularitate: 0
Mesaje: 1


Vezi Profilul Adresa de email
« : 08 Februarie 2013, 08:38:54 »

Salutare! Sunt curios ce crede lumea cu adevarat despre trucuri magice sau trucuri in general, nu ca mi-ar pasa, dar cu asta ma ocup mai nou yahoo_smiley, e hobbyul meu principal, chiar daca nu sunt foarte priceput momentan si chiar daca cunosc putine trucuri. De fapt cunosc 2-3 trucuri cu carti de joc mai exact yahoo_bigsmile, mai mult nu am gasit pe net. Ma gandea ca mai sunt iubitori de trucuri pe forum, in afara de mine, si daca da si stiti cumva de vreun video explicativ sau tutorial cu trucuri explicate in limba romana, lasati un link si o parere despre trucuri in general yahoo_bigsmile. Hai sa facem un topic doar cu trucuri si tutoriale.

Si daca tot e forum, locul in care se dau cu opinii la kilogram yahoo_smiley...

Voi ce parere aveti despre trucuri in general?
Memorat
zelah29
Incepător
*

Popularitate: 0
Mesaje: 1


Vezi Profilul
« Răspunde #1 : 15 Iulie 2013, 09:05:21 »

Se pare ca doar doi ne-am strans la topic  yahoo_giggle  Ma pasioneaza si  pe mine de mica, de cand tata facea tot felul de trucuri cu tacamuri, monede, pixuri, snururi... Vroiam sa le invat si eu si n-am mai apucat, am cautat pe net si am gasit numai site-ul dli.ro cu explicatii in romana, site foarte tare dar care si-a mutat trucurile magice pe alt site:  http://trucuri-magice.ro/. Baietii detaliaza pas cu pas fiecare truc si asa am gasit acolo trucurile mele preferate din copilarie explicate in romana  yahoo_bigsmile:D Cred ca sunt singurii romani   yahoo_shamrock
Memorat
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
 
Schimbă forumul: