29 Martie 2024, 13:35:56 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: Deschidere forum  (Citit de 19905 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Lucian Velea
Administrator
Senior
*****

Popularitate: 51
Mesaje: 460



Vezi Profilul WWW Adresa de email
« : 14 Iulie 2008, 18:27:44 »

Astăzi Citatepedia face un pas important şi aşteptat de mulţi: deschiderea propriului forum. Totul este instalat, configurat, integrat şi adaptat, gata pentru utilizare. Urmează o perioadă scurtă (probabil o săptămână), în care vor fi invitaţi doar câţiva utilizatori, pentru a ne asigura că totul funcţionează bine.

Orice problemă observaţi, nu ezitaţi să o semnalaţi.
Memorat
Viorel Muha
Incepător
*

Popularitate: -1
Mesaje: 18


Filozof, Eseist, Prozator, Poet- Cuvintele sunt vocea inimii - Confucius Eu caut doar sa le simt si sa le inteleg.


Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #1 : 17 Iulie 2008, 09:34:38 »

.
În primul rând mulţumesc Luciane că ai instalat acest forum. Sper ca toţi utilizatorii să fie pozitivi, cu mesaje din care să reiasă critica constructivă, mesaje şi scrieri inteligente cu conţinut selectat de informaţie concentrată. Trăim un început de secol şi de milenium în care suntem  "striviţi" de informaţie. Acestea vin peste noi ca un  "fluviu", fiind de o mare diversitate. Unele dintre ele trec dincolo de limitele pe care le putem mulţi percepe, altele denaturează realitatea şi chiar fac rău. Sper ca acest forum să fie un pas înainte, atât pentru Citatepedia la care sper să contribuim cu toţii, cât şi pentru toţi utilizatorii. Sper să fie un mijloc de relaxare şi bună dispoziţie, fără atacuri şi extreme verbale sau de altă natură. Să fie cât mai dinamic şi activ. Succes !

Multumesc Luciane. Viorel Muha
.
« Ultima modificare: 02 August 2008, 17:47:02 de către Viorel Muha » Memorat
mirela
Vizitator
« Răspunde #2 : 17 Iulie 2008, 10:41:13 »

Buna, tuturor!
Salut initiativa ta, Lucian si celor ce lucrati ca Citatepedia sa fie un site de succes! Era necesar de mult timp un astfel de forum pentru ca dincolo de articolele publicate aici se cerea o comunicare mai aprofundata pe marginea a ceea ce se publica pe site si nu numai.
Eu pot spune cu mandrie si cu aleasa consideratie pentru tine, in primul rand, Lucian, ca "m-am nascut in ale scrisului" aici, pe Citatepedia, incurajata fiind apoi in a scrie tot de catre tine...printre primii oameni...asa ca este de inteles bucuria mea cand doresc sa pun inceput bun, fructuos si cu dreptul, cum se spune, aici, alaturi de FAMILIA mea literara, voi cei dragi de aici pentu ca aici ma simt ca ACASA! yahoo_huggs yahoo_huggs
Mult succes, inceput bun si sunt convinsa ca forumul va fi de top!
Sa incepem, asadar!
Memorat
tla26
Vizitator
« Răspunde #3 : 17 Iulie 2008, 13:47:10 »

Da, aici (la aceasta rubrica) ar fi trebuit sa-l salut pe M "J. L. Picarde" si sa-l felicit pt initiativa deschiderii formului. Ideea e minunata si sper sa prinda aripi, asa cum a prins site-ul incet, incet. yahoo_clap
 yahoo_smiley
Memorat
spirala
Vizitator
« Răspunde #4 : 22 Iulie 2008, 13:47:48 »

 yahoo_daydream

Ideea este excelentă.
Citatepedia înfloreşte pe zi ce trece.
Succese.
Memorat
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
 
Schimbă forumul: