29 Martie 2024, 09:39:29 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: Vederea tridimensionala-teorie si realizari .  (Citit de 17196 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Scurtu Sorin-Izvoras
Vizitator


Adresa de email
« : 01 Martie 2014, 18:25:35 »

   Vechea teorie se referea la existenta celor doi ochi pentru realizarea imaginilor tridimensionale. Eu vin si spun: gresit sau cel putin incomplet.
  Fiecare ochi "vede" tridimensional, altfel, toti cei ce au lipsa un ochi, ar trebui sa nu poata merge pe strada decat insotiti, in timp ce ei , de fapt, pot si conduc diverse mijloace de transport.
  In baza acestui fapt ( expus pe scurt) in 1995 am realizat TV3D REALE, fara ochelari sau alti intermediari!! Avand o meserie aparent ne legata de subiect, am reusit cu mare greutate sa impun realizarile mele inclusiv in fata celor ce au urmarit exemplificarile mele (repetate), unii specificand faptul ca daca ar fi dat girul unor asemenea realizari, ar fi fost excluse cercetarile lor in curs (*medicina).
  Vazand impasul in care a ajuns TV3D actuala, am ajuns la concluzia ca este nevoie de indreptarea drumului actual si de inaintarea pe drumul nou deschis!
     Scurtu
Memorat
Sylver Cheetah 53
Incepător
*

Popularitate: 0
Mesaje: 21


Last Man Standing

225576104 sylvercheetah53@hotmail.com sylvercheetah53 sylvercheetah53
Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #1 : 23 Aprilie 2016, 01:27:05 »

Poţi să detaliezi?
Memorat

Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
 
Schimbă forumul: