28 Aprilie 2024, 01:37:38 *

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Membri Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
Autor Subiect: O carte inedită în literatura română  (Citit de 993 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Vedetot Ion
Incepător
*

Popularitate: 2
Mesaje: 24



Vezi Profilul Adresa de email
« : 14 Martie 2024, 15:31:44 »

Un grup de scriitori au adunat  timp de 2-3 ani de zile texte (citate), adăugate pe Citatepedia, dar şi comentarii, ale aceluiaş grup, care semnau/semnează sub diferite pseudonime. S-au făcut ample invetigaţii pentru depistarea numelor cîtorva din aceşti utilizatori, implicit numele şefului acestui grup, care în ultimile zile semnează Profesorul de rime. E o carte inedită deoarece scrierile acestora sunt scrieri care nu respectă nicio normă gramaticală utilizează cuvinte şi termeni nepermişi public. Este o carte inedită pentru că autorul/coautorii deşi în viaţă nu pledează pentru editarea ei. Volumul este tehnoredactat, se mai aşteaptă capturarea şi a altor perle care sperăm să strălucească zilele următoare pe site. Aşa cum arată acum lucrarea are 367 de pagini pe format A5. Are ISBN, urmează CIP-ul de la BN. Tirajul va fi de 300 de exmplare şi se distribuie gratuit cititorilor care o solicită. Cei interesaţi mă pot contacta la adresa de e-mail care este publică.
Memorat
Vedetot Ion
Incepător
*

Popularitate: 2
Mesaje: 24



Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #1 : 15 Martie 2024, 15:31:57 »

În atenţia cititorilor care vor să afle ce se ascunde în cartea la care lucrăm: Îi rugăm să urmărească pe Citatepedia la secţiunea Recent Adăugate, până nu le elimină adminul. Tot ce se adaugă acolo, sunt copiate şi introduse în carte.
Memorat
Vedetot Ion
Incepător
*

Popularitate: 2
Mesaje: 24



Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #2 : 27 Martie 2024, 10:40:18 »

A ieşit de la tipar cartea inedită.
Cei intersaţi mă pot contacta pe contul Vedetot Ion.
E o carte despre care se va vorbi mult şi bine în literatura română.
Memorat
Vedetot Ion
Incepător
*

Popularitate: 2
Mesaje: 24



Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #3 : 05 Aprilie 2024, 08:48:16 »

Au fost distribuite gratis un număr de 165 de volume. Mai sunt în stoc încă 125 de exemplare. Aşteptăm în continuare solicitanţi pentru a le fi oferite cărţi, la adresa mea de e-mail.
Memorat
Vedetot Ion
Incepător
*

Popularitate: 2
Mesaje: 24



Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #4 : 11 Aprilie 2024, 05:43:46 »

Mai avem în stoc 67 de cărţi. Au fost scrise deja 4 cronici despre acest volum, apărute în tot atîtea reviste literare. Pentru detalii vă rog să accesaţi adresa mea de e-mai de pe Citatepedia. Lectură plăcută!
Memorat
Pagini: [1]
  Trimite acest subiect  |  Imprimă  
 
Schimbă forumul: